×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2016-17rootmistrzostwa_gdza_koszykowka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2016-17root2017_01_10_gimnazjada oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2016-17root2016_12_12_kusznierewicz oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015-16root2016_06_03_kacpa_challenge oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015-16root2016_01_16_szermierka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.


Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 49

Termin składania podań do klasy sms pływanie i piłka siatkowa upływa 30.04.2021.

Z dużym zadowoleniem i dumą informujemy wszystkich sympatyków naszego Klubu i Szkoły, że od nowego sezonu rozgrywkowegonasze zawodniczki i zawodnicy będą występowały pod nową nazwą

TS Koset SMS SP21

Grudziądz

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2016-17rootmistrzostwa_gdza_koszykowka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 koszykowka pilka

FINAŁ MISTRZOSTW GRUDZIĄDZA W KOSZYKÓWCE

Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w Mistrzostwach o Puchar
Prezydenta Miasta Grudziądza.

Wśród grudziądzkich gimnazjów zajęli drugie miejsce.

Trenerem drużyny jest pan Krzysztof Zygadło.

{gallery cols=2 rows=3}2016-17/mistrzostwa_gdza_koszykowka{/gallery}

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2016-17root2017_01_10_gimnazjada oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

GIMNAZJADA

W dniach 10-12.01.2017 w ZSO3 uczennice naszego gimnazjum wzięły udział w Gimnazjadzie.

Ich pierwszy występ zakończyły na II miejscu.

W eliminacjach pokonały gimnazjum nr 4, 3 i 8 wygrywając pewnie 2:0.

Finał przegrały 2:1 z gimnazjum nr 12 jednak niewiele brakowało, aby wygrały spotkanie.

To duży sukces biorąc pod uwagę, że nasze zawodniczki z I klasy rywalizowały z uczennicami z klas II i III.

Skład drużyny :

  1. Martyna Steczek,
  2. Julia Jamka,
  3. Paulina Stefańska,
  4. Alicja Wojtakowska,
  5. Julia Plata,
  6. Emilia Kruszczyńska,
  7. Wiktoria Lewandowska,
  8. Klaudia Paczkowska

Gratulacje dziewczyny!

{gallery cols=2 rows=4}2016-17/2017_01_10_gimnazjada{/gallery}

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2016-17root2016_12_12_kusznierewicz oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

kusznierewicz

Mateuszz Kusznierewicz

12 grudnia nasza szkoła gościła wyjątkowego człowieka - żeglarza, mistrza olimpijskiego z Atlanty (1996), brązowego medalistę olimpijskiego z Aten (2004), wyróżnionego tytułem "Żeglarza Roku" ISAF (1999), pięciokrotnego olimpijczyka: Atlanta (1996), Sydney (2000), Ateny (2004), Pekin (2008), Londyn (2012).

Zebrani w sali konferencyjnej uczniowie i nauczyciele z uwagą słuchli opowieści najznamienitszego polskiego żeglarza o początkach kariery, sukcesach i porażkach, tajemnicy jego sukcesu.

{gallery cols=2 rows=1}2016-17/2016_12_12_kusznierewicz{/gallery}

bieg

W dniu 18.10.2016 r. na obiekcie sportowym KS „Olimpia”odbyły się

Mistrzostwa Miasta Szkół Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Chłopcy z „5 –ki” startowali na dystansie 10 x 1000 m.

Cała drużyna stanęła na wysokości zadania.

Gimnazjaliści zajęli wysokie czwarte miejsce spośród 9 drużyn szkolnych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Drużyna w składzie:

  1. Chojnowski Kacper,
  2. Kałdowski Bartosz,
  3. Groszewski Oskar,
  4. Osiecki Michał,
  5. Mokwa Jakub,
  6. Kropkowski Mikołaj,
  7. Majchrzak Kacper,
  8. Bonin Dominik,
  9. Polenik Jakub,
  10. Polenik Bartłomiej,
  11. Wieczorek Mikołaj,
  12. Plichtowicz Dawid .

Opiekun: Jerzy Wozniak

 pilka noga

W dniach od 19 do 21 września 2016 roku na obiekcie sportowym Orlik w ZSO Nr 2 odbyły się

mistrzostwa miasta szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców.

W rozgrywkach udział wzięło 9 drużyn.

Chłopcy z Naszego gimnazjum pewnie wygrali swoją grupę (B)  G.6 - G.5 - 0:5,  G.5 - G.1 - 5:0 i awansowali do finału.

W finale Nasza szkoła rozegrała dwa mecze G.5 - G.2 - 2:3, G.7 - G.5 - 6:0.

Ostatecznie nasze gimnazjum uplasowało się na wysokim III miejscu.

Chłopcom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

Skład drużyny:

  1. Gruszka Maciej,
  2. Żubertowski Nikodem,
  3. Polenik Jakub,
  4. Polenik Bartłomiej,
  5. Zdrojewski Jakub,
  6. Kałdowski Bartosz,
  7. Justus Mateusz,
  8. Zamorowski Kacper,
  9. Reimus Nikolas.

Opiekun: Szymon Tobolski

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015-16root2016_06_03_kacpa_challenge oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

kacpa challenge

3 czerwca odbyła się w naszej szkole duża impreza charytatywna pod nazwą KACPA Challenge, która miała na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację dzieci z chorobami nowotworowymi. Bohaterem imprezy był Adaś Szynicki.

To jego mama spełnia marzenia Adasia realizując takie eventy pomagając chorym dzieciom.

Całość poprowadził Kacper KACPA Lachowicz, trener koszykówki, bliski współpracownik Marcina Gortata przy organizacji jego campów w Polsce.

Przed południem odbyło się spotkanie z młodzieżą w ramach akcji MSiT „STOP zwolnieniom z wf”, na którym Kacper motywował uczestników do wytężonej pracy, do wyznaczania i nie poddawania się w realizacji swoich celów.

W godzinach popołudniowych miał miejsce challenge, w którym wzięli udział zaproszeni goście:

  1. Michał Wróbel,
  2. Krzysztof Buczkowski,
  3. Piotr Gabrych,
  4. Katarzyna Kiejdrowska,
  5. znani grudziądzcy sportowcy.

Wzięło w nim udział ok. 200 uczestników od 5 roku życia do wieku dorosłego oraz 40 wolontariuszy. W kilkugodzinnej zabawie na sportowo, dzieci mogły się zmagać w konkurencjach koszykarskich, siatkarskich i piłkarskich. Na zakończenie było podsumowanie i nagrodzenie najbardziej aktywnych małych sportowców oraz aukcja gadżetów przekazanych przez gości zaproszone firmy.

Organizatorami imprezy byli: Basketstal, Fundacja Pomimo Wszystko, KACPA, TS Koset. Patronat medialny objęła TVK SM.

{gallery cols=2 rows=2}2015-16/2016_06_03_kacpa_challenge{/gallery}

 

la

17 maja 2016 roku odbyły się

Mistrzostwa Grudziądza w Lekkiej Atletyce - zawody indywidualne,

Wyniki uczniów gimnazjum:

  • Augustyniak Jakub - 1 miejsce w biegu na 1500 m

Jakub będzie reprezentował miasto Grudziądz w Finale wojewódzkim w Swieciu w dniu 31 05 2016

  • Sosik Krzysztof  - 2 miejsce w pchnięciu kulą
  • Czarnecka Sara -  3 miejsce w skoku wzwyż
  • Brokowski Kacper - 5 miejsce, Poszman Przemysław - 6 miejsce, Nowicki Patryk - 10 miejsce w biegu na 100 m
  • Brokowski Kacper, Groszewski Oskar, Nowicki Patryk, Poszman Przemysław - 2 miejsce w sztafecie szwedzkiej

Drużyna dziewcząt i chłopców zajęła 4 miejsce w Mistrzostwach Grudziądza.

1 la ms 2016

2 la ms 2016

3 la ms 2016

W dniach 29.02-2.03.2016 roku w Gimnazjum nr 5 na hali sportowej odbyły się zawody w koszykówce chłopców o

Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza.

Drużyna z Gimnazjum nr 5 zajęła III miejsce.

Skład drużyny: od lewej od góry:

  • Pradanov Andrzej,
  • Polenik Bartosz,
  • Wleklik Adrian,
  • Kurzyński Michał,
  • Krakowski Szymon.

Od lewej od dołu:

  • Poszman Przemek,
  • Chmielewski Jakub,
  • Dorau Kacper,
  • Żubertowski Nikodem,
  • Szpyra Patryk

i trener Zygadło Krzysztof.  

kosz

tenis stolowy

MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM

W dniach 17-18 02 2016 odbyły się Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym, w których udział brali uczniowie naszej szkoły.

Mistrzostwa odbywały się na obiekcie sportowym ZSO nr 3 w Grudziądzu.

W kategorii chłopców nasze gimnazjum pod opieką Jerzego Woźniaka, reprezentowała drużyna w składzie:

  • Mateusz Adamczyk
  • Szymon Krakowski

Reprezentacja chłopców zajęła 4 miejsce.

W kategorii dziewcząt nasze gimnazjumpod opieką Andrzeja Kozłowskiego, reprezentowała drużyna w składzie:

  • Julia Augustyniak,
  • Natalia Gąsiorowska
  • Wiktoria Czarnecka

Reprezentacja dziewcząt zajęła 7 miejsce.

 

Mistrzostwa Miasta w Piłce Siatkowej Szkół Gimnazjalnych

Dnia 4 lutego 2016 roku chłopcy z klas 1-3 gimnazjum wybrali się na Mistrzostwa Miasta w Piłce Siatkowej Szkół Gimnazjalnych, które odbyły się w ZSO nr 3 w Grudziądzu.

Zawody rozgrywane były w systemie każdy z każdym, a podopieczni trenera Jacka Nowaka nie stracili nawet seta w całych rozgrywkach potwierdzając swoją dominacje w Grudziądzu.

Szkołę reprezentowali:

  1. Paweł Klimek(kapitan),
  2. Miłosz Grabowski,
  3. Kacper Pawlik,
  4. Szymon Kordowski,
  5. Kacper Brokowski,
  6. Dawid Plichtowicz,
  7. Bartek Kałdowski,
  8. Jonasz Sobolewski,
  9. Kacper Chojnowski,
  10. Kuba Wiśniewski,
  11. Kacper Zamorowski.

Gratulacje!!!

siatka

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 5 ZNÓW MISTRZEM !!!

unihokej

W Mistrzostwach Miasta Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju drużyna dziewcząt w składzie:

  1. Wiktoria Sobaczak,
  2. Natalia Skrzypek,
  3. Wiktoria Fornal,
  4. Roksana Krupska,
  5. Oliwia Modrzyńska,
  6. Klaudia Poliwczak,
  7. Julia Strzelecka,
  8. Wiktoria Łokuciejewsk,

zdobyła Puchar Prezydenta Miasta i tytuł Mistrza Miasta Szkół Gimnazjalnych.

Tym samym uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego.

Unihokej

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 5 ZNÓW MISTRZEM !!!

W Mistrzostwach Miasta Szkół Gimnazjalnych w unihokeju drużyna dziewcząt w składzie Wiktoria Sobaczak, Natalia Skrzypek, Wiktoria Fornal, Roksana Krupska, Oliwia Modrzyńska, Klaudia Poliwczak, Julia Strzelecka, Wiktoria Łokuciejewska zdobyła Puchar Prezydenta Miasta i tytuł mistrza miasta szkół gimnazjalnych. Tym samym uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego.

halowe

Na Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Miasta Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce, które odbyły się dnia 15 grudnia 2015 roku bardzo dobrze wypadli uczniowie naszego gimnazjum.

Zdobyli oni łącznie 77 punktów, co dało im II miejsce w klasyfikacji ogólnej. Lepsza była tylko reprezentacja gimnazjum nr 7.

Na uwagę zasługuje występ Jakuba Augustyniaka, który z czasem 3.02,59 wygrał bieg na dystansie 1000 metrów, zostawiając w tyle nawet reprezentantów gimnazjum 7.

Do zajęcia II miejsca w rywalizacji chłopców przyczynili się również Gostkowski Kacper, który w biegu na 1000 metrów wywalczył V lokatę, Michał Osiecki w skoku w dal zajął V miejsce oraz sprinterzy w osobach Hening Daniel (V mjiejsce) i Poszman Przemysław (VI miejsce).

Wśród dziewcząt z dobrej strony pokazały się: Fornal Oliwia, która w biegu na 60 metrów zajęła VIII miejsce, Witkowska Natalia w biegu na 600 metrów zajęła VII miejsce.

Godnym podkreślenia jest również fakt, iż uczeń naszej szkoły Jakub Augustyniak na Ogólnopolskim Mitingu w Toruniu w dniu 8.01.2016 roku, w biegu na 600 metrów zajął I miejsce w swoim roczniku, natomiast w klasyfikacji generalnej IX miejsce.

Kibicujemy Jakubowi i życzymy mu dalszych sukcesów sportowych.  

193W dniach 11 – 13 stycznia 2016 roku w sali sportowej ZSO nr 3 odbyły się

Mistrzostwa Miasta Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Do rozgrywek zgłosiły się drużyny szkół numer: 12,6,5,4,3,7,8,9.

Nasze dziewczęta rozegrały 3 zwycięzkie spotkania w grupie, by w finale pokonać gospodynie zawodów Gim 12 zdobywając Puchar Prezydenta Miasta i awans do Ćwierćfinałów Wojewódzkich.

Nasza drużyna grała w składzie:

  1. Weronika Chojnacka,
  2. Zosia Czechowska,
  3. Basia Flisik,
  4. Roksana Winnik,
  5. Wiktoria Ziółkowska,
  6. Oliwia Macutkiewicz,
  7. Ola Flisik,
  8. Emilia Zalewska
  9. Rozalia Świontkowska.  

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

plywak

Pływalnia w naszej szkole - kilka informacji:

  1. Dysponujemy basenem sportowym o wymiarach 25 m x 12,50 m, głębokość 0,70 – 1,80 m.
  2. Temperatura wody 30°C, ilość torów 6.
  3. Woda w nieckach basenowych jest chlorowana a parking przy pływalni mieści około 200 aut.
  4. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych:
    • dwa miejsca parkingowe,
    • wejścia i podjazdy umożliwiające wjazd wózków inwalidzkich
    • szatnie i toalety przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
    • obiekt wyposażony we własne wózki inwalidzkie do poruszania się w strefie mokrej pływalni
    • winda/krzesełko umożliwiające wejście do niecki basenowej
    • bilety ulgowe dla osób niepełnosprawnych.
  5. Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 19.45 – 21.15
  6. Honorujemy Kartę Dużej Rodziny

AKTUALNY CENNIK KORZYSTANIA Z BASENU

CENNIK

1.

Bilet normalny

12 PLN

2.

Bilet ulgowy

7 PLN

3.

Karnet normalny – 4 wejścia

40 PLN

4.

Karnet ulgowy – 4 wejścia

22 PLN

5.

Wynajęcie 1 toru na 45 min.

70 PLN

6.

Wynajęcie basenu na 45 min

400 PLN

7.

Karta Dużej Rodziny – bilet normalny

 6 PLN

8.

Karta Dużej Rodziny – bilet ulgowy

4 PLN

9.

Karta Seniora

6 PLN

                                                                                              Cennik obowiązuje od 04.01.2021r.    

Godziny otwarcia:

Godziny wejścia na basen od poniedziałku do piątku:

19.30-20.15

20.15-21.00

[pb_row background="none" solid_color_value="#FFFFFF" solid_color_color="#ffffff" gradient_color="0% #FFFFFF,100% #000000" gradient_color_css="" gradient_direction="vertical" pattern="" repeat="full" image="" stretch="none" position="center center" paralax="no" parallax_scroll="no" video_url="" autoplay="no" border_width_value_="0" border_style="solid" border_color="#000" width_value="" width_unit="%" div_padding="" div_padding_top="10" div_padding_bottom="10" div_padding_right="10" div_padding_left="10" css_suffix="" id_wrapper="" ][pb_column span="span12"][pb_buttonbar el_title="Button Bar 1" buttonbar_alignment="inherit" buttonbar_show_title="yes" buttonbar_show_icon="yes" buttonbar_group="no" appearing_animation="slide_from_bottom" appearing_animation_speed="medium" ][pb_buttonbar_item button_text="ButtonBar Item 1" link_type="url" button_type_url="http://" open_in="current_browser" icon="icon-arrow-right-2" button_size="default" button_color="btn-danger" ][/pb_buttonbar_item][pb_buttonbar_item button_text="ButtonBar Item 2" link_type="url" button_type_url="http://" open_in="current_browser" icon="" button_size="default" button_color="btn-default" ][/pb_buttonbar_item][pb_buttonbar_item button_text="ButtonBar Item 3" link_type="url" button_type_url="http://" open_in="current_browser" icon="" button_size="default" button_color="btn-default" ][/pb_buttonbar_item][/pb_buttonbar][/pb_column][/pb_row]

The best